Telefón

+421 905 457 537

Email

info@tenera.sk

Ordinačné hodiny

Na Objednávku

MUDr. Zuzana Barboričová

Pracujem ako lekárka 25 rokov. Po dvoch atestáciách a po mnohých rokoch dennodennej praxe, najskôr v špecializovanom Ústave vo Vyšných Hágoch a neskôr v dvoch imuno-alergologických ambulanciách /v Spišskej Novej Vsi, vo Svite/, som zistila ako veľmi mi chýba manuálna práca lekára a týmto spôsobom zameraná pomoc ľuďom.

Prispôsobila som časť jednej svojej ambulancie pre potreby a výkony estetickej medicíny, dorobila som si potrebné certifikáty, doplňujúce kvalifikačné vzdelanie a pustila sa do práce. Nezastrešujem žiadnu celoslovensky známu ani veľkú kliniku, ale zato poskytujem svoje služby veľmi individuálne a o to viac starostlivo a precízne.

Pracujem s najkvalitnejšími a svetovo najuznávanejšími výplňovými materiálmi, ako Teosyal, Hydryalix, Crystalys, alebo Juvaderm.

Klientky a klienti do mňa vkladajú svoju dôveru a ja sa veľmi teším, že môžem byť ich súčasťou za krajším, spokojnejším, vyrovnanejším – a v neposlednom rade „vlastným vyžarujúcim ja“. Pretože skutočná krása nás všetkých nie je len v našich zovňajškoch, ale najmä v našom vlastnom pocite samých so sebou. A preto buďme svoje!